קורס עיצוב בגדי ים והלבשה תחתונה

חדש בבית הספר ללימודי עיצוב אופנה סטייל פינק! קורס משולב של עיצוב ותפירת בגדי ים + הלבשה תחתונה במחיר של קורס אחד! בואי להפוך אהבה למקצוע רווחי. רוצה להקים מותג בגדי ים והלבשה תחתונה מצליח ואפילו להפוך אותו לבינלאומי? בואי תכירי את העולם הקסום מאחורי הקלעים של תעשיית בגדי הים, איך מעבירים את הרעיון מהראש לנייר ועד לתוצאה הסופית.

משך הקורס

מסלול עיצוב ותפירת בגדי ים והלבשה תחתונה נלמד בהיקף של 48 שעות אקדמאיות (36 שעות מלאות) – שלושה חודשי לימוד המחולקים ל-12 מפגשים של 3 שעות אחת לשבוע במתכונת בוקר או ערב. * בנוסף לשעות הקורס תוכלו להנות מימי תגבור בבית הספר במהלך הקורס. שעות בוקר – 10:00-13:00 שעות ערב – 17:00-20:00

למה דווקא אצלנו?

אצלנו בסטייל פינק תוכלי להנות מימי תגבור במהלך השבוע וערכת תפירה מפנקת ללא תוספת תשלום. גזרות הבסיס שלנו מהמתקדמות ביותר בתחום במחיר מסובסד במיוחד עבור התלמידות שלנו. וזה עוד לא הכל, לקראת סיום הקורס מנהל השיווק שלנו יגיע להרצות לכן על פיתוח מותג ושיווק ברשתות החברתיות!

למי מתאים הקורס?

לימודי עיצוב ותפירת בגדי ים והלבשה תחתונה מתאימים לכל מי שמעוניינת ללמוד ולהתמחות בעיצוב בגדי ים והלבשה תחתונה באופן מקצועי. אין צורך בשום בניסיון קודם רק רצון ותשוקה למקצוע. אנו מלמדים את התלמידות שלנו הכל מא' עד ת', החל מהתפעול של במכונות, לפיתוח הגזרות ועד לתוצאה הסופית. חולמת להקים קריירה בתחום ולהתפרנס מזה עם אפשרויות רבות של תעסוקה כמו: • סטודיו אופנה אישי משלך. • הקמת מותג פרטי בעיצובך. • עיצוב קולקציות אישיות. • עבודה כשכירה בתעשייה. • הפקות אופנה וסטיילינג ללקוחות פרטיים וחברות.