כללי

קורס עיצוב אופנה הוא מסלול מקצועי לבניית קריירה בעולם האופנה כבר במהלך הלימודים. אצלנו תלמדי תהליך שלם של יצירת בגד, משלב הרעיון לסקיצה ועד לתפירת הדגם תדעי ליצור כל בגד שתרצי , לכל סוג של מבנה גוף, מכל סוג של בד.

משך הקורס

קורס עיצוב אופנה נלמד בהיקף של 64 שעות אקדמאיות (48 שעות מלאות) - ארבעה חודשי לימוד המחולקים ל- 16 מפגשים, אחת לשבוע במתכונת בוקר או ערב. *בנוסף לשעות הקורס תוכלו להנות מימי תגבור בבית הספר במהלך הקורס. שעות בוקר – 10:00-13:00 שעות ערב – 17:00-20:00

למה דווקא אצלנו?

תוכלי להנות מימי תגבור במהלך השבוע וערכת תפירה מפנקת ללא תוספת תשלום. גזרות הבסיס שלנו מהמתקדמות ביותר בתחום במחיר מסובסד במיוחד עבור התלמידות שלנו. וזה עוד לא הכל, לקראת סיום הקורס מנהל השיווק שלנו יגיע להרצות לכן על פיתוח מותג ושיווק ברשתות החברתיות!

למי מתאים הקורס?

המסלול ללימודי עיצוב אופנה מתאים לכל אוהבי העיצוב, הסטיילינג והאופנה השואפים לעסוק בתחום בין אם כשכיר ובין אם כעצמאי. אין שום צורך בניסיון קודם רק רצון ותשוקה לתחום. אנו מלמדים את התלמידות שלנו הכל מא' עד ת'. החל מהתפעול של במכונות, לפיתוח הגזרות ועד לתוצאה הסופית. חולמת להקים קריירה בתחום האופנה ולהתפרנס מזה עם אפשרויות רבות של תעסוקה כמו: • סטודיו אופנה אישי משלך. • הקמת מותג פרטי בעיצובך. • עיצוב קולקציות אישיות. • עבודה כשכירה בתעשייה. • הפקות אופנה וסטיילינג ללקוחות פרטיים וחברות.