רקע
סטייל פינק פאשן הוא בית ספר ללימודי מקצועות האופנה המציע מגוון רחב של קורסים, לפיהם מלמדים מאפס ועד לסיום התהליך עם מורות בעלות ניסיון רב בתעשיית האופנה.
המטרה שלנו ב- סטייל פינק היא לאפשר לכן להגשים את החלום שלכן לעסוק בעולם האופנה במחירים נוחים לכל כיס יחד עם ליווי צמוד ואווירה משפחתית.

לימודי אופנה בזמן קצר
בשונה מבתי ספר אחרים בתעשיית האופנה, ב- סטייל פינק תוכלו ללמוד בדיוק את מה שאתן צריכות בצורה מתומצתת ומדויקת בתקופה של 3-4 חודשים. במהלך הלימודים תקבלו את כל הכלים הנדרשים כדי לעבוד בתחום ולהיות מעצבות אופנה מובילות לפי הסטייל שלכן.

יחס אישי ומשפחתי
אצלנו ב- סטייל פינק, תזכו ללמוד באווירה ביתית ומשפחתית בקבוצות קטנות. זה מאפשר להעניק יחס אישי לכל תלמידה ולוודא את ההתפתחות האישית שלה, כך שכל אחת שתסיים את הקורס תקבל את כל הידע שהיא צריכה.

לימודי אופנה בהתאמה אישית
בבית הספר שלנו, לאחר למידת הבסיס, כל תלמידה יכולה להתפתח בקורס בהתאם לסגנון שלה, ולפתח את הסגנון אותו תרצה לדעת לעצב.

מעטפת כוללת וליווי צמוד לכל אורך הדרך
אצלנו ב- סטייל פינק אנו מענקים לכן ליווי צמוד והכוונה לאורך הדרך מהתחלה ועד השלב הסופי של הקמת מותג אופנה מוביל, גם למי שאין רקע בתחום. עם מעטפת שירותים מלאה, תקבלו את כל מה שצריך - ומעבר, על מנת להקים את מותג האופנה שתמיד חלמתן עליו. בית הספר שלנו מאובזר ברמה הגבוהה ביותר עם ציוד משוכלל שמתאים במיוחד עבור התלמידות, ולכל ציוד נלווה נוסף (כמו מכונות תפירה, בדים, אביזרי סידקית ועוד...) תקבלו מחירים מסובסדים.

בנוסף, תקבלו ערכת תפירה עם כל הציוד הנדרש לתופרת מתחילה, ותזכו להשתתף בסדנה בפיתוח מותג ושיווק ברשתות החברתיות ללא תוספת תשלום.
בסיום הקורס תקבלו תעודה של מעצבת אופנה מוסכמת המאפשרת לכן לעבוד בתחום כבר מהיום הראשון.